Pomiń nawigację

Ogłoszenia parafialne

8. - 14. kwietnia

 1. Dziś w 2 Niedzielę Wielkanocy, oddajemy cześć Miłosiedziu Bożemu.

  Również od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

  O godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe. Przed kościołem zbiórka na Caritas Archidiecezji.
   
 2. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone. W czasie Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 będzie można dokonać adopcji dziecka poczętego a nienarodzonego. W przedsionku kościoła dostępne materiały do adopcji.
   
 3. Uroczyste rozpoczęcie rekolekcji ODDANIE 33 odbędzie się w katowickiej katedrze 8 kwietnia o godz. 18.00. Rekolekcje dostępne będą w formie audio, video oraz w formie książkowej. Rozważania znajdziemy na kanale YT: APOSTOLAT33 oraz na stronie: gosc.pl/oddanie33. Książki do nabycia w księgarni św. Jacka.
   
 4. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna, na którą zapraszamy wszystkie dzieci.
   
 5. W piątek w sklepie MIX oraz NETTO do wydzielonych koszy można składać produkty żywnościowe, którymi dzielimy się z najbardziej potrzebujacymi w naszej Parafii.
   
 6. W sobotę od godz. 17.00 adoracja Najswiętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
   
 7. Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym dniu obchodzimy również Święto Chrztu Polski. Zostało ustanowione przez Sejm RP dla upamiętnienia chrztu Polski datowanego na 14 kwietnia 966r.

  Kolekta przeznaczona bedzie na bieżące rachunki, inwestycje Parafii.
   
 8. Do nabycia Gość Niedzielny i biuletyn parafialny.

 

© parafia p.w. św. brata Alberta, Żory 2008